NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA NAS KOMUNIKACJA

JESTEŚMY KOMPETENTNI I PROFESJONALNI

ZNAMY RYNKI PRACY NA KTÓRYCH DZIAŁAMY

NIE JESTEŚMY LAIKAMI W BRANŻY HR

 

 

" Wspólne spotkanie to początek.

    Pozostanie w kontakcie to postęp.

         Współpraca to sukces.”    

                                                                         Henry Ford

 

 

Na co dzień wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Współpracujemy z wieloma klientami zarówno z kraju, jak i zagranicy wychodząc naprzeciw zmieniającym się rynkom pracy i nowoczesnym narzędziom wykorzystywanych w procesie rekrutacji.  

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

1

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem wykorzystywanym w różnych branżach i obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym narzędziom wykorzystywanych w procesie rekrutacji.

2

Wiemy co może zaoferować pracodawca i czego oczekuje od nas jako partnerów biznesowych. Na co dzień współpracujemy z wieloma klientami za granicy,będąc na bieżąco ze zmieniającymi się rynkami pracy.

3

Bezpośrednia komunikacja - wymiana priorytetów oraz wypracowanie sprawnej współpracy jest dla nas podstawą. Nasza codzienna rzeczywistość stawia nas w obliczu różnych sytuacji wymagających szybkiej reakcji i zaangażowania każdej ze stron.

4

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, nawet gdy wydaje się ono nierealne do spełnienia, staramy się je urzeczywistnić.

NR KRAZ 15597

Siedziba: 80-177 Gdańsk,ul.Kraśnięta 20

Biuro: 83-000 Pruszcz Gdański, ul.Czekanowskiego 8/18

NIP 957 093 28 63

Praca w Szwajcarii/Agencja pracy Szwajcaria

+48 732 523 366

info@welt-job.com