DO KAŻDEGO PRACOWNIKA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE

PODĄŻAMY ZA WAMI

JESTEŚMY DYSPOZYCYJNI NA KAŻDYM ETAPIE REKRUTACJI

POSIADAMY BOGATĄ BAZĘ OFERT PRACY

Welt Job oferuje pracownikom możliwość podjęcia pracy zarówno w kraju, jak i zagranicą. Nasze kontakty biznesowe sprawiają, że posiadamy bogatą listę ofert pracy, łącząc potrzeby pracodawców i oczekiwania pracowników. Jako firma specjalizująca się także w poradnictwie zawodowym i tłumaczeniach z chęcią wskażemy Państwu kierunki rozwoju zawodowego i opowiemy o warunkach zatrudnienia w wybranym kraju. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak również w wielu mediach społecznościowo - zawodowych.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

1

Nasze liczne kontakty biznesowe sprawiają, że dysponujemy różnorodną bazą ofert pracy z branży budowlanej i przemysłowej, tak by spełnić oczekiwania naszych pracowników i umożliwić im wybór najlepszej oferty pracy.

2

Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi narzędziami rekrutacyjnymi i mediami społecznościowymi wykorzystywanymi obecnie przez pracowników na etapie poszukiwania pracy. Znajdziesz nas na Facebooku, Instagramie i Whatsapp!

3

Zapewniany wsparcie na każdym etapie: z każdym pytaniem, wątpliwością lub problemem związanym z zatrudnieniem możecie się Państwo do nas zwrócić. Dokładamy wszelkich starań, by być dla Państwa merytorycznym wsparciem.

4

Jako firma zajmująca się nie tylko pozyskiwaniem pracowników, ale i doradztwem personalnym, wskazujemy pracownikom także obszary, które należy wzmocnić, by zwiększyć szansę na znalezienie wymarzonej oferty - od kompetencji językowych po opracowanie dobrego CV, czy przygotowanie do kolejnego etapu rekrutacji.

NR KRAZ 15597

Siedziba: 80-177 Gdańsk,ul.Kraśnięta 20

Biuro: 83-000 Pruszcz Gdański, ul.Czekanowskiego 8/18

NIP 957 093 28 63

Praca w Szwajcarii/Agencja pracy Szwajcaria

+48 732 523 366

info@welt-job.com