Godziny pracy

Pon.- Pt. 9.00-17.00

Telefon

+48 732 523 366

E-mail

info@welt-job.com

Welt Job&Partners

Instagram

@WeltJob&Partners

Welt Job & Partners to zespół specjalistów z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu. Na co dzień wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Współpracujemy z wieloma klientami zarówno z kraju, jak i zza granicy, wychodząc naprzeciw zmieniającym się rynkom pracy i nowoczesnym narzędziom wykorzystywanym w procesie rekrutacji, doradztwie personalnym i marketingu.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

NIE JESTEŚMY LAIKAMI W BRANŻY HR

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i obszarach z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu. Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym trendom i narzędziom.

NAJWAŻNIEJSZA KOMUNIKACJA

Bezpośrednia komunikacja – wymiana priorytetów oraz wypracowanie sprawnej komunikacj jest dla nas podstawą. Codzienność stawia nas w obliczu różnych wyzwań wymagających szybkiej reakcji i zaangażowania każdej ze stron.

ZNAMY EUROPEJSKIE RYNKI PRACY

Wiemy, co może zaoferować pracodawca i czego oczekuje od nas jako partnerów biznesowych. Na co dzień współpracujemy z wieloma klientami zza granicy, będąc na bieżąco ze zmieniającymi się rynkami pracy.

JESTEŚMY KOMPETENTNI I PROFESJONALNI

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, nawet gdy wydaje się ono nierealne do spełnienia, staramy się je urzeczywistnić, tak by sprostać oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych.

napisz do nas

info@welt-job.com

+48 732 523 366

80-125 Gdańsk
ul. Kartuska 276D
KRAZ 30461

Scroll to Top