Godziny pracy

Pon.- Pt. 9.00-17.00

Telefon

+48 732 523 366

E-mail

info@welt-job.com

Welt Job&Partners

Instagram

@WeltJob&Partners

Welt Job & Partners oferuje pracownikom możliwość znalezienia zatrudnienia za granicą. Nasze kontakty biznesowe sprawiają, że posiadamy bogatą listę ofert pracy, łącząc potrzeby pracodawców i oczekiwania pracowników. Jako firma specjalizująca się także w doradztwie personalnym i tłumaczeniach, z chęcią wskażemy Państwu kierunki rozwoju zawodowego i opowiemy o warunkach zatrudnienia w wybranym kraju. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

POSIADAMY BOGATĄ BAZĘ OFERT PRACY

Nasze liczne kontakty biznesowe sprawiają, że dysponujemy różnorodną bazą ofert pracy z branży budowlanej i przemysłowej, tak by spełnić oczekiwania naszych pracowników i umożliwić im wybór najlepszej oferty pracy.

JESTEŚMY DYSPOZYCYJNI NA KAŻDYM ETAPIE REKRUTACJI

Zapewniany wsparcie na każdym etapie: z każdym pytaniem, wątpliwością lub problemem związanym z zatrudnieniem możecie się Państwo do nas zwrócić. Dokładamy wszelkich starań, by być dla Państwa merytorycznym wsparciem.

PODĄŻAMY ZA WAMI

Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi narzędziami rekrutacyjnymi i mediami społecznościowymi wykorzystywanymi obecnie przez pracowników na etapie poszukiwania pracy. Znajdziesz nas na Facebooku, Instagramie i Whatsapp!

DO KAŻDEGO PRACOWNIKA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE

Jako firma zajmująca się nie tylko pozyskiwaniem pracowników, ale i doradztwem personalnym, wskazujemy pracownikom także obszary, które należy wzmocnić, by zwiększyć szansę na znalezienie wymarzonej oferty – od kompetencji językowych po opracowanie dobrego CV, czy przygotowanie do kolejnego etapu rekrutacji.

Wyślij CV już teraz

info@welt-job.com

+48 732 523 366

80-125 Gdańsk
ul. Kartuska 276D
KRAZ 30461

Scroll to Top